Uudised

1 week ago
Ajajoone fotod

Laas on nii kõva vend, et ajas supi keetmise kõrvale Petkafy FactoryFloor Androidirakenduse MS Windowsis käima! 😮
Mõnel pool saab see töötajate elu põrandal ka uusi seadmeid soetamata oluliselt mugavamaks muuta.

3 weeks ago
Nordic Institute for Interoperability Solutions - NIIS

Please don’t forget to register to the X-Road Community Event which takes place in #Helsinki, #Finland on 6th September 2019. There are already participants from 13 different countries! https://buff.ly/2Zb79Am #XRoad #interoperability #technology #conference

3 months ago

Olen ise küll sedasorti inimene, kellele meeldib kui tarkvara on üsna mustvalge, aga sellest hoolimata tegime Petkafy seisakukoodidele omistatavad värvid kasutaja poolt vabalt valitavaks ning mõistagi on seisakud alati seda värvi nii tootmise jälgimise vaadetes kui masina kõrval kasutatavas Androidirakenduses. Seda ju ei pea kasutama, aga võib. 🙂

3 months ago

Meil on maru hea meel, sest esimene TJS Petkafy SPC tarkvaraga tehtud protsessi suutlikkuse analüüsi (Capability Study) sisaldav PPAP (Production Part Approval Process ehk toote heakskiiduprotsess) on päris ehtsa autotööstuse OEM kliendi poolt heaks kiidetud.
Mu meelest on see nii keerulisele valdkonnale väga äge algus!

4 months ago
Ajajoone fotod

Natuke ikka on kohvipausilt naastes samm kiirem kui masina juures suurelt ja punaselt tiksuvad numbrid Sind tagasi ootavad.
Pisut on muidugi piinlik selline kubjas olla, aga mis parata - konkurentsis jäävad ellu vaid tublimad. :p

7 months ago

Mu abikaasa ütles eile, et see olevat "lahe vaade", mida arendasin. Mulle endale ka juba päris meeldib. 🙂
#seisakud #tootmisstatistika #tootmistarkvara #petkafy #productionmonitoring

8 months ago

Ma ei ole kindel, et Su ettevõtte ERP tellimuste käsitlemisel sellist lihtsat vigurit teha oskab. 🙂

8 months ago

See ei ole kindlasti lihtne valdkond ja seda enam on mul hea meel, et viimaste aegade pingutused hakkavad vilja kandma ning Petkafy SPC ehk statistilise protsessikontrolli mooduli valmimine ei ole enam mägede taga.

Esimesed kliendid näevad ja saavad seda katsetama asuda lähema paari nädala jooksul ja kindlasti tuleb sellest jälle üks üliintensiivne parendusperiood, sest testi palju tahad, kõiki kasutaja jaoks olulisi nüansse ei ole võimalik tootmise juhtimise ja kvaliteedikontrolli tarkvara arendades vaid oma mätta otsast vaadates iial välja mõelda.

10 months ago

Hullult ära tüütab iga kord ükshaaval läbi kogu struktuuri vaatamine, et mis artikkel millisesse valmistootesse läheb ja millest koosneb.
Tegime selle asja lihtsamaks ja visuaalsemaks.

11 months ago
Fotod kasutaja TJ Süsteemiarendus postitusest

Meil on kontoris umbes kümneks aastaks jäänud vedelema üks kast raamatutega. Raamatud on kõik samad, pealkirjaga "Hakkame elama" ja jumala uued ning täpsemalt on neid kastis 18 tk.

Loosimängud ja muu selline ebalahe kommertsjama on meie jaoks piisavalt eemaletõukav, need tavakodaniku jaoks igavavõitu raamatud ei veaks seda ilmselt nagunii ka välja ja seetõttu ei oska me selle kasti sisuga teha targemat kui täiesti tasuta meie sõpradele jagada.

Seega kui tunned, et piltidel nähtava kirjeldusega lektüür võiks Sulle mingil põhjusel huvi pakkuda, saad selle Tartust kätte kui ... See more