Uudised

1 year ago
Petkafy FactoryFloor Production Monitoring

Petkafy FactoryFloor tootmise jälgimise rakenduses operaatori masina juures tööle registreerimine käib vaid kolme puudutusega, see on töötajakaartide kasutamisel suhteliselt võltsimiskindel ning korraga saab teenindada loomulikult ükskõik kui palju masinaid (sh näeb mõistagi ka vastavat statistikat).

1 year ago

Päris karm Petkafy uue tootmisplaanivaate testimine on käinud viimastel nädalatel ehtsate tootmisliinide ja neile paigaldatud SenSei tootmise reaalajas jälgimise süsteemi abil ning täna on esimest korda üsna enesekindel tunne, et see nüüd juba tõesti toimib nii nagu peab. Tuleb kindlasti hea nädalavahetus. 🙂

1 year ago

Mis nii viga tööd teha kui efektiivsus on 188,3%.:P

1 year ago
ultramelanhool - ilusat und hr. insener

Vist endiselt üks parimaid insenerist ja tehasest jutustavaid Eesti lugusid.
https://youtu.be/4sKwRViJNW4

Üks insener astub kui tehasesaali Kell näitab mööduvat aega ta käel Mantel, mis langeb tal õlgadelt maani Rahulik naeratus väsinud näol Ja siis sellel päeval...

1 year ago

Mõned ütleks selle kohta "Konkretstabil!".
Tööstuskontroller signaaligeneraatorina vs Petkafy SenSei signaalide koguja ning edastajana. Tulemus: 8 h jooksul mitte ühtki kadunud signaali ega ebastabiilset tsükliajaarvutust. Tundub tootmise jälgimiseks peaaegu piisavalt usaldusväärne.

1 year ago

Visualiseerisime Petkafy SenSei abil masinate jälgimise juures lisaks üldisele ülevaatele graafiliselt ka tsükliajakõikumised.
Miks?
Sest miks mitte. Hea vaadata, kuis elu metsas käib.

1 year ago
Ajajoone fotod

Selles väikeses karbis ühel tootmisliinil elab maailma esimene SenSei.:)

1 year ago

Mis meid kontoris igapäevaselt elus hoiab. 😛