Meeskond

Tauno Mõts
Tegevjuht ja konsultant

Tauno on üle 10 aastase kogemusega ettevõtete juhtimissüsteemide ja juhtimistarkvara arendaja. Ta on arendanud nii olemasolevaid juhtimissüsteeme tootmisettevõtetes kui käivitanud neid ka täiesti nullist. Viimati töötas Tauno Promens AS-is, kus ta juurutas nii ISO 9001, ISO 14001 kui ISO TS 16949 standarditele vastava juhtimissüsteemi. Promensis algas ka Tauno juhtimistarkvara arendamise põnev teekond.

Tauno on omandanud kõrghariduse Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas.

Ta peab ka finantsblogi Rahakoolis ning on Eesti Volga Seltsi üks asutajatest ja eestvedajatest.

Email: tauno@tjs.ee

Janar Eit
Äri arenduse konsultant ja koolitaja

Janar on enam kui 20 aastase juhtimiskogemusega äriprotsesside arendaja. Ta on sertifitseeritud Lean tootmise, Kaizen parendustehnikate ja Visuaalse juhtimise treener. Ta on alustanud liinitöölisena tootmisettevõttes ning seetõttu omandanud väga hea arusaamise ettevõtte protsessidest erinevatel tasanditel. Janar on läbi viinud üle 90 erineva koolituse ja praktiseerinud mitmeid aastaid nii keskastmejuhtide kui juhtkonna liikmete arendamist läbi “coachingu” meetodi.

Janar on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli tehnomaterjalide ja turunduse eriala ning on omandamas praegu ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise erialal magistrikraadi Tartu Ülikoolis.

Email: janar@tjs.ee

Laas Toom
Tarkvaraarenduse arhitekt

Laas on enam kui 15 aastase kogemusega tarkvaraarenduse ja IT spetsialist. Tema kogemustepagas sisaldab selliste programmeerimiskeelte nagu Ruby, Javascript, PHP ja Objective-C valdamist. Ta on võimeline arendama tarkvara veebilahendustest desktopi ja moobiilirakendusteni välja. Tänu oma pikaajalisele programmeerimise kogemusele EENetis, oskab Laas hästi hakkama saada nii suurte projektide vedamisega kui ka iseseisvalt parenduste elluviimisega tarkvaraarenduses.

Laas on lõpetanud Tartu Ülikooli infotehnoloogia eriala ja kaitses seal aastal 2005 tehnikateaduse magistri kraadi.

Ta peab ka tarkvaraalast blogi, toetab vabavarana jagatavat tarkvara ning on Eesti Ruby kogukonna liige.

Email: laas@tjs.ee