PETKA-st sai rahva tahtel Petkafy

Petkafy logoMeie poolt arendatav tootmise juhtimissüsteem PETKA, mille tööversiooniks oli 2.0, muutis rahva tahtel nime ning sellest sai pärast tuliseid marketingiosakonna koosolekuid ja mahukaid nõupidamisi strateegiakonsultantidega Petkafy

Miks see üldse mainimist väärt on?

Lihtsalt selle pärast, et ennekõike survevaluettevõtetes katsetatud, kuid ilmselt peaaegu igale seeriatootmisega tegelevale ettevõttele sobiv Petkafy tootmise- ja kvaliteediplaneerimise, raporteerimise ja analüüsisüsteem on nüüd oma baasfunktsionaalsuses demona ka veebist leitav, kuid vana nime kasutades ei pruugi huvilised selleni jõuda.

Seega kui Sul on hetk aega ja tahad natuke rutiinsest tööst erinevate asjadega tegeleda, katseta näiteks:

Petkafy Demo

Seal on mõningad andmed juba sees, seega ei ole mingit tarvidust alustada igavast toodete, töötajate ja muude baasandmete defineerimisest, vaid saad kohe ka lõbusamaid asju vaadata.

Demoandmed uuenevad iga päev automaatselt ja seetõttu ei maksa väga imestada kui laupäeva ja pühapäeva peale tootmist on planeeritud või muid selliseid imelikke asju ette tuleb. Pealegi oleks nädalavahetuste kasutamise vajadus ju ettevõtte jaoks isegi pigem positiivne probleem.

Kindlasti olema väga tänulikud kui saad ja jaksad meile teada anda, mis Sinu arvates võiks parem olla või paremini toimida ning kui Sulle tundub, et see on peaaegu õige asi, aga millestki jääb puudu või miski võiks Sinu jaoks olla teisiti, ei maksa ka heituda, sest Petkafy Site Install paketi korral on kogu kogu süsteem Sinu näo järgi kohandatav.

Võta julgelt meiega ühendust ja räägime hea meelega kõigest lähemalt.

http://www.tjs.ee/kontakt/

Petkafy uueneb pidevalt, sest meil on ideid kümnetes kordades rohkem kui suutlikkust neid realiseerida. Petkafy võimalustest ja jooksvatest uuendustest teada saamiseks võid külastada ka meie tarkvara jaoks loodud kodulehte, mis pole küll teab mis mahukas, kuid kasvab jõudu mööda koos süsteemi endaga:

www.petkafy.com

 

Aitäh!

Tagged with: , , , , , , , , , , , ,
Posted in Juhtimistarkvara