Petkafy seadmete hoolduste rakendus Androidis

Petkafy FactoryFloor hoolduse raporteerimineTänu oma hea kliendi praktilistele vajadustele ja Laasi ennastsalgavale pingutusele nägi äsja ilmavalgust Petkafy rakendus ehk moodsas keeles äpp nimega Petkafy FactoryFloor, mis töötab suvalises Androidil jooksvas nutiseadmes ning mille abil saab tootmisettevõttes näha hooldusvajadusi ning raporteerida hooldusi ja remonte otse masinate, tööriistade ja muude seadmete juures. Mobiilne tööriist võimaldab näiteks mõõta hoolduseks kuluvat tegelikku aega, aga ka raporteerida asju käigu pealt, kui kõik mõtted ja asjasse puutuv info on veel värske.

Loomulikult on rakenduses töö teostamiseks nähtavad Petkafys salvestatud vastava hooldustüübiga seonduvad juhendid ning juhenditele lisatud pildid. Samuti saab otse hooldust raporteerides lisada raportile laos leiduvaid varuosi ning need kantakse hoolduse salvestamisel ka laost maha.

Petkafy Factory Floor teavita veast

Ühtlasi võimaldab äpp visata ülilihtsasti õhku hooldus- või remondivajadusi, mis tähendab, et iga piisavaid õigusi omav töötaja saab oma nutitelefonis kahe nupuvajutusega hooldusmeeskonnale teada anda kui mõne masina õli lekib või mõni tööriist ära laguneb ning vajadusel selle lekkiva seadme ka tootmise planeerimisele info andmiseks rikkestaatusesse seada.

Rakendus sünkroniseerib andmeid Petkafy serveris asuva hoolduste planeerimis- ja raporteerimissüsteemiga, muudab kõik tegevused ükskõik millisest arvutist ka kontorilaua taga nähtavaks ning on seega mugav mobiilne ja operatiivselt kasutatav Petkafy käepikendus, mistõttu kasutan ise seda hoopis näiteks oma hobiautode hooldamisel ja nende remondivajaduste kirjapanekul.

Ühest küljest on see nüüd muidugi teatav töövõit, ent teisest küljest tähendab äsjaloodud rakendus teerajajana, et meil on koheselt veel tohutul hulgal mõtteid ja loogilise jätkuna töötame põrandal operatiivselt kasutatavate lahendustega kindlasti sama aktiivselt edasi.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Juhtimistarkvara